לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 תחומי עיסוק עיקריים

 
תחומי עיסוק עיקריים
במסגרת עבודתי במהלך השנים צברתי ידע רב בתחום הפלילי על כל היבטיו, לרבות אכיפת החוק על כל גווניו, כמו גם עבודה משותפת עם גורמי אכיפת החוק בכללותו – כל אלו ועוד מעניקים לך יתרון רב!

במהלך שנות עבודתי כסנגור פלילי, ייצגתי את לקוחותיי בנאמנות, אמינות ומקצועיות תוך נחישות המאפיינת את משרדי והשגתי הצלחות רבות למען חוג לקוחותיי. הישגים אלו קיבלו ביטוי בכלי התקשורת השונים ברחבי הארץ.
הנסיון והמקצועיות שלי בתחום הפלילי מעניק לך את השקט הנפשי.

עיקרי השירות המשפטי בתחום התיקים הפליליים
חשיבות ייעוץ לפני חקירה ראשונה במשטרה, ייעוץ שוטף וצמוד לכל אורך החקירה הפלילית במשטרת ישראל והכנה לתרגילי החקירה השונים האפשריים הינה חשיבות מכרעת להצלחה בתיק.

מעצר ימים - מעצר לפני הגשת כתב אישום. מעצר, להבדיל ממאסר, הינו כלי בידי היחידה החוקרת לשם השגת מטרות מסוימות לגילוי חקר האמת, אשר למענן סבורה היחידה החוקרת כי האדם חייב להישאר במעצר לדוגמא - קיים חשד סביר שהחשוד ביצע את העבירה המיוחסת לו, העבירה היא מסוג פשע או עוון, מתקיימת עילת מעצר לגבי החשוד, לא ניתן להשיג את מטרת המעצר בדרך של קביעת ערובה ותנאי ערובה... ועוד

מעצר עד תום ההליכים - בקשה למעצר זו, לרוב מוגשת בד בבד עם הגשת כתב האישום, אשר נדונה בפני בית המשפט, אשר יהא עליו לבחון שני פרמטרים עיקריים. ראה לינק - מעצר.

שימוע פלילי – בקשה מנומקת אשר מופנית לתביעות ו/או לפרקליטות - מדוע להמנע מהגשת אישום. כל זאת על פי סעיף (60א') לחוק סדר הדין הפלילי (נוסח משולב) - תשמ"ב 1982.

סגירת תיקים פליליים – לרבות בשלב החקירה ובטרם התיק הועבר ליח' התביעות ו/או הפרקליטות.

הגשת ערר על עילת סגירת התיק הפלילי – לדוגמא תיק שעניינו נסגר בעילה -  "אין עניין לציבור" , עצם הגשת הערר עשויה להפחית לעילה של "אין אשמה".

ניהול תיק פלילי - ליווי הנאשם והדרכתו בכל ההליך אשר עומד ותלוי כנגדו, זאת במטרה למזער את האישומים. ניהול תיק פלילי טומן בחובו צילום התיק, לימוד חומר הריאיות וגיבוש קו הגנה ראוי, לרבות ניהול הוכחות עד למתן גזר דין ו/או הסדר טיעון ראוי.

ביטול כתב אישום - ייצוג משפטי נכון יכול להוביל לסיום הליך פלילי ללא תוצאות פוגעניות לנאשם וזאת באמצעות ביטול כתב האישום. 

אי הרשעה בתיק פלילי - קיימים מקרים חריגים בהם מחליט בית המשפט, עקב בקשת הנאשם, שלא להרשיעו. ייצוג ע"י עורך דין פלילי במטרה לאי הרשעה בתיק, תוביל לאחת משתי האפשרויות הבאות וזאת לאחר המלצת שירות מבחן - הראשונה הינה תקופת מבחן והשניה הינה שירות לתועלת הציבור. 

תיקי מח"ש - טיפול בפניות ותלונות שהוגשו ליחידת מח"ש כנגדת שוטרים במדינת ישראל. 

חנינה – בקשת חנינה לנשיא המדינה

וועדות שליש - ליווי האסיר וייצוגו מול וועדת שליש. על פי חוק נקבע כי אסיר שסיים שני שליש מתקופת מאסר העולה על שיש חודשים, רשאי לבקש שחרור מוקדם על תנאי. ההרכב שידון בבקשה הינו וועדת שחרורים אשר קיבלה את הכינוי - וועדת שליש.  

עתירת אסיר - ייצוג אסיר על ידי עורך דין פלילי מטרתה להניב תוצאות במבחן המעשה. אסיר רשאי להגיש עתירה לרשויות המדינה או לבית הדין המחוזי באיזור השיפוט בו הוא מרצה את מאסרו. לרוב עתירות אסירים נוגעות בענייני חופשות ותנאי מעצר. 

 

לשירותך בכל עת -072-33-80-224

*** המאמרים באתר זה הינם למידע כללי וראשוני בלבד ואינם נועדו בשום מקרה כתחליף לייעוץ משפטי. יש להיוועץ עם עורך דין פלילי בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה.
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד