לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 שחרור ממעצר

 
לכל אחד מאתנו היו בחיים רגעים ההם היינו במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון, מה שהביא לתוצאות קשות לעתים. ישנם גם מקרים בהם עשינו מעשה שגוי בלהט הרגע, בלי כוונה תחילה, מה שהביא לעונש לא קל, כמו מעצר. במקרים כאלו, כאשר מצבים מסלימים לכדי חקירה ובעיות משפטיות נוספות, חשוב במיוחד שיהיה לצדכם נציג משפטי שיעזור לכם לקבל שחרור ממעצר בהקדם האפשרי.

שחרור ממעצר וחזרה לחיים
כאמור, ישנם מצבים בחיים בהם אנו עושים טעות שהיינו נותנים הכל כדי לתקן אותה ולחזור למסלול החיים הרגיל שלנו. בעיני החוק הכוונה היא חשובה, אך לעתים קשה להוכיח אותה בעצמנו ובמילים שלנו בפני שוטרים או שופט. יתרה מכך, ללא ייצוג משפטי הולם, אתם עלולים למצוא את עצמכם כורים בור עמוק שיכול להסתיים במספר שנות מאסר על עבירה שביצעתם בשוגג או ללא כוונה תחילה.
על מנת למנוע תוצאה שכזו, עליכם לקבל ייעוץ משפטי בהקדם האפשרי, שיסייע לכם לקבל שחרור ממעצר. עו''ד לוי יוסף פריינטי, אשר מייצג לקוחות במגזר היהודי והערבי כבר למעלה מ-15 שנה, מתמחה במתן סיוע משפטי מהמעלה הראשונה בתחום הפלילי, ובאמתחתו אינספור מקרים מוצלחים של שחרור ממעצרים. עו''ד לוי יוסף פריינטי הוא האדם לפנות אליו כאשר אתם מחפשים עורכי דין פליליים במרכז הארץ, שיכול לסייע לכם במגוון בעיות משפטיות ולעזור לכם בשחרור ממעצר.

שחרור ממעצרים וסיוע משפטי
כאשר אתם או מישהו מקרוביכם נקלע למצב של מאסר, ישנם מספר שלבים החל מרגע פתיחת התיק ועד סגירתו. אחד החשובים שבהם הוא שלב החקירה, בו הלחץ הוא עצום ואתם עלולים להגיד דברים שהם לאו דווקא נכונים רק כדי להפיג אותו. הצעד הזה עלול להוביל לבעיות גדולות, ובמשפט שבתומו אתם או יקיריכם תיאלצו לרצות עונש מאסר בגלל רגע אחד שגוי בחיים. עם משרד עו''ד לוי יוסף פריינטי, ממשרדי עורכי דין פליליים במרכז הטובים ביותר, לא תצטרכו לחשוש שמא תמעדו בלשונכם או תעשו שגיאה שדינה מאסר. עו''ד לוי יוסף פריינטי ילווה אתכם לכל אורך הדרך, החל מרגע המעצר ועד לתום החקירה וההליכים הפליליים, וייתן לכם ייעוץ משפטי מהטובים בארץ כדי לוודא שטעות אחת לא תגדיר את המשך חייכם.
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד