לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 עסקאות טיעון

 
פעמים רבות, הליכים פליליים ומשפטיים נגמרים בעסקאות טיעון, הידועות גם בתור "הסדרי טיעון" אשר נועדו להפחית את ההאשמות כלפי הנאשמים ואת העונש הצפוי להם. באופן הזה, הנאשם מודה בעבירות המיוחסות לו בכתב האישום המקורי או בכתב האישום המתוקן, שבו ההאשמות פחות חמורות, ויחד איתן – גם העונש. כדי שעסקאות טיעון אכן יכללו האשמות פחות חמורות מאשר כתב האישום המקורי, ועל מנת שהנאשם לא ירצה את מלוא העונש, חשוב במיוחד שיהיה לצדכם עורך דין מנוסה אשר ישיג את העסקה הטובה ביותר עבורכם.

איך משיגים עסקאות טיעון?
המטרה של הליכים פליליים היא להגיע להסכמה בין שני הצדדים, כלומר, בין הנאשם ועורך דינו ובין נציג משפטי מטעם המדינה. באופן הזה מתנהל מו"מ על כתב האישום המקורי, שבו שני הצדדים מציגים טיעונים, עד שבסופו של דבר הם מגיעים להסכם המקובל על שניהם. מעבר לזאת, בדיונים מסוג זה ניתן גם להגיע למחיקת עבר פלילי ולביטול כתבי אישום, כל עוד יש לכם גב משפטי חזק.
כדי להגיע לתוצאות הללו או לעסקאות טיעון בהליכים משפטיים, חשוב שיהיה לכם ייצוג משפטי הולם, בעבירות קטנות וגדולות כאחד. פתיחה של תיק פלילי יכולה להשפיע לרעה על מגוון תחומים בחיים, גם כאשר מדובר בעבירה מופחתת, ולכן חיוני שתשכרו את שירותיו של עו''ד מנוסה.

יש פתרון
עו"ד לוי יוסף פריינטי, המתמחה במגוון תחומים במשפט הפלילי, הוא בעל ניסיון עשיר של למעלה מ-15 שנים בייצוג משפטי של אנשים מהמגזר הערבי והיהודי כאחד. במסגרת עבודתו, עו"ד לוי יוסף פריינטי סייע בהצלחה לאינספור אנשים להגשים מטרות כמו מחיקת עבר פלילי, ביטול כתבי אישום או השגת עסקאות טיעון. באופן הזה, כתבי האישום והעונשים היו פחות מחמירים, מה ששינה את גזר דינם של לקוחותיו לטובה.
הליווי המשפטי של עו''ד לוי יוסף פריינטי מתבצע בכל צעד של ההליכים, החל מהזימון לחקירה ועד לסיום ההליכים ולקבלת התוצאה הרצויה. בזכות ייצוג משפטי מסוג זה, אתם או יקיריכם תוכלו לחזור למסלול חייכם הרגיל בלי הענן השחור שירחף מעליכם. השגת הסדרי טיעון היא חשובה מאין כמוה, וכדי שהיא אכן תתרחש ושעתידכם לא ייפגע, דאגו לכך שיהיה לצדכם עו"ד ידוע ובעל ניסיון, שיקל משמעותית את הדרך המשפטית שלפניכם.
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד