לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 עורכי דין עבירות סמים

 
בשנים האחרונות מופנה זרקור על הנושא של סמים, קלים וקשים כאחד, מה שגורם לרשויות האכיפה להתייחס לכל עבירת סמים בחומרה הגבוהה ביותר. כך קורה שגם עבירות קלות נתפסות כחמורות במיוחד, וכל העובר על החוק עלול להישפט במלוא החומרה, ולעתים באופן בלתי פרופורציונלי למעשיו. כדי שזה לא יקרה גם לכם, חשוב שתחפשו עורכי דין עבירות סמים במנועי החיפוש השונים על מנת למצוא את השירות הטוב ביותר עבורכם.

עורכי דין עבירות סמים – כדי להציל את עתידכם
כאמור, עבירות סמים קלות נחשבות היום לחמורות, ורשויות האכיפה מתייחסות אליהן ככאלו. עבירות מסוג זה עלולות לגרור אחריהן פתיחה של תיק פלילי, עונש של מאסר על תנאי ועונש של מאסר בפועל, שנובעים לעתים מחוסר ידיעת החוק או כתוצאה מייצוג משפטי בלתי הולם. כדי שעתידכם לא ייפגע ויוכתם על ידי עבירה כזאת או אחרת, חשוב לחפש עורכי דין עבירות סמים שייצגו אתכם וידאגו לכך שלא תקבלו עונש שאינו פרופורציונלי לחומרה של עבירת הסמים.
עו"ד לוי יוסף פריינטי מייצג אנשים מכל רחבי הארץ כבר למעלה מ-15 שנים, וכעורך דין עבירות סמים בין היתר, יש לו ניסיון רב בזיכוי של אנשים מעבירות שונות. הייצוג המשפטי מתבצע עבור כל אדם שזקוק לו, הן מהמגזר היהודי והן מהמגזר הערבי, במגוון תחומים פליליים, לרבות בתחום הסמים.

עורך דין עבירות סמים – שירות חיוני
ברגע שהואשמתם בעבירות סמים או זומנתם לחקירה, חיוני שיהיה לכם ייצוג משפטי כדי למנוע מצב בו תפלילו את עצמכם ללא כוונה, או תתנו הודאה רק כדי להימנע מהמשך חקירה. ברגע שיהיה לכם ייצוג משפטי, תהיה לכם הנחייה נכונה בכל צעד ושעל עד לתום ההליכים והחזרה לשגרה. עו''ד לוי יוסף פריינטי ייתן לכם ליווי משפטי צמוד מההתחלה ועד סיום ההליכים נגדכם, והשירות הדיסקרטי יבטיח שההאשמות נגדכם לא יעיבו על חייכם בשום צורה ודרך.
כאשר מתקיימים מצבים בהם הואשמתם בעבירות סמים כאלה ואחרות, הזמן הוא בעל משמעות, וחשוב שיהיה לצדכם נציג משפטי מהרגע הראשון. נציג כזה יאפשר לכם להחליט מה לעשות בכל רגע כדי למנוע סיבוכים אפשריים. עו''ד לוי יוסף פריינטי יספק לכם שירות צמוד שיאפשר לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם ולסיים את תקופת ההליכים בלי ששמכם או עתידכם יינזקו.
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד