לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 עורך דין הלבנת הון

 
הלבנת הון איננה רק עבירה פיננסית, אלא כזו המוגדרת כפלילית לכל דבר ועניין. זו הסיבה לכך שבמצבים מהסוג הזה צריך להיכנס לתמונה עורך דין הלבנת הון, ורצוי שעה אחת קודם. עורך הדין הזה מהווה חלק מכוח האדם של משרד עורך דין פלילי. אבל מהי בכלל הלבנת הון? מדוע היא נחשבת לעבירה כה חמורה, ומה ניתן לעשות אם נחשדים או נאשמים בה? על כך ועוד במאמר הבא.

על הלבנות הון
עוד לפני שמסבירים מתי ומדוע נדרש עורך דין הלבנת הון, יש להגדיר את העבירה המדוברת. כפי שכל עו”ד הלבנת הון יציין בפניכם, הלבנת הון היא פעולה שתכליתה הסתרת הזהות והיעד של כספים המועברים בין מספר גורמים. הסיבה שמסבירה מדוע מדובר בעבירה חמורה היא שהיא כרוכה בהעלמת מס, או לחלופין בביצוע של פעילות המוגדרת כפלילית ושלא רוצים שתתגלה (סחר בסמים, לדוגמא).

את ההלבנה ניתן לבצע במספר דרכים, לרבות העברת כספים לגורמי ביניים, דיווחים כוזבים לרשויות המס, הקמת "חברת קש" והעברת כספים אליה בצורה בלתי מפוקחת, הצגת רווחים ככאלה שהושגו בהימורים ועוד. אופן ביצוע העבירה עשוי להשפיע על חומרת העונש, שבכל מקרה נוטה להיות רבה בכל קנה מידה.

אז מה עושים?
הלבנת הון, אם כן, מטשטשת או אפילו מבטלת את הגבולות בין הפן הפיננסי שלה לפן הפלילי. התוצאה היא שיש מאבק משמעותי נגד הלבנת הון בישראל, מה שבא לידי ביטוי בשלל היבטים: הקמת גורמים לבדיקת התחום ולאכיפתו (בבנקים, למשל), חובת דיווח על כספים בכניסה לישראל או ביציאה ממנה, וכמובן – גם עונשים חמורים לאנשים הנאשמים בכך. זו הסיבה בעטיה חייבים להיעזר בשירותיו של עורך דין הלבנת הון, שיימנה בדרך כלל עם הצוות המקצועי של משרד עורך דין פלילי.

מחפשים עורך דין הלבנת הון? רוצים עו”ד הלבנת הון מנוסה, בעל ידע מקיף ומעמיק בתחום? משרד עורך דין לוי יוסף פריינטי מספק עבורכם פתרונות מאז שנת 1998. המשרד מייצג חשודים או נאשמים בעבירות פליליות מגוונות (לרבות הלבנת הון), ועושה זאת בצורה מקצועית, מהימנה, אמינה ויסודית. על המקצועיות של המשרד יעידו ההצלחות הגדולות שלו במהלך השנים.
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד