לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 עורך דין הטרדה מינית

 
נושא ההטרדות המיניות עולה לכותרות באופן תדיר, כשדבר אחד ברור: עבור מי שנחשד או מואשם בעבירה כזו, התמונה אינה יכולה להיות פשוטה. ההמלצה הברורה והכמעט יחידה שניתן להעניק במצבים האלה היא להיעזר בשירותיו של עורך דין הטרדה מינית, שיבנה קו הגנה מקיף תוך התבססות על לשון החוק, על מאפייני המקרה ועל תקדימי העבר. מה הסיוע שמעניק עורך דין עבירות מין, ומהו המשרד המומלץ בתחום?

כל הסיבות לפנות לעורך דין
עורך דין הטרדה מינית בפרט, או עו”ד עבירות מין בכלל, מעניקים סיוע שהחשיבות שלו מכרעת – בעיקר על רקע הנטייה של הרשות המחוקקת ושל הרשות השופטת להחמיר בעניין זה בשנים האחרונות, גם בגלל ההד התקשורתי שמקבלות פעמים רבות פרשיות מהסוג הזה. עורך הדין יוכל לעבור עם הלקוח שלו על פרטי המקרה, לראות האם התבצעה כאן עבירת מין (הגבולות הרבה פעמים דקים מאד) וכן להחליט מהו קו ההגנה האידיאלי במקרה זה: ברור שהאסטרטגיה במקרה של הטרדה מינית צריכה להיות שונה מאשר במקרה בו התבצעו, חס וחלילה, עבירות מין חמורות דוגמת אינוס או מעשה סדום.

בעזרת עורך דין הטרדה מינית ניתן לשפר את הסיכויים מן הקצה אל הקצה. עורך דין עבירות מין יוכל להביא להסדר טיעון עם עונש מופחת בצורה משמעותית ביחס למה שהנאשם היה מקבל ללא העזרה שלו. במקרים רבים יביא עורך הדין אפילו לזיכוי מוחלט של הנאשם, עד למחיקת התיק שלו. הכל תלוי לא רק במאפיינים הספציפיים של המקרה, אלא גם ברמה המקצועית של עורך הדין שפונים אליו – וכאן בדיוק נכנס לתמונה משרד עורכי דין לוי יוסף פריינטי.

כל הסיבות לפנות למשרד
משרד עורכי דין לוי יוסף פריינטי הוא הפתרון למי שמחפש עורך דין הטרדה מינית מהשורה הראשונה. המשרד הוקם ב-1998 על ידי עו”ד עבירות מין ודין פלילי מקצועי ומנוסה, וייצג בהצלחה עצומה במהלך השנים חשודים ונאשמים בתחומים אלה. אחוזי ההצלחה של המשרד גבוהים במיוחד, מה שאינו צריך להפתיע על רקע הידע המשפטי הנרחב, שימת הלב לפרטים הקטנים ביותר של המקרה (שעשויים ליצור הבדל גדול) והיחס האישי שמקבל כל אחד מהלקוחות.
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד