לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 עבירת הריגה

 
אנשים רבים נקלעים לעתים למצבים קשים שקשה להם להבין כיצד נכנסו אליהם מלכתחילה. למרות שמרבית הבעיות הללו הן פתירות, ישנם אירועים בלתי הפיכים בחיים שיכולים להוביל לשינוי נתיב של כל אדם. מדובר בעיקר במקרים בהם אדם אחר נפגע, כמו בעבירת הריגה, שיכולים להשפיע על מהלך החיים של כל אדם.
כאשר מתרחשים מצבים בהם אדם מואשם ברצח שהוא לא ביצע, או בעבירת הריגה שלא בכוונה תחילה, זה חשוב שיהיה ייצוג משפטי הולם של עורך המכיר את התחום המשפטי הפלילי על בוריו ויוכל להקל את גזר הדין. עורך דין לוי יוסף פריינטי מתמחה בתחום המשפט הפלילי כבר למעלה מ-15 שנה ושמו נודע בכל קצוות הארץ. עם משרד עו''ד לוי יוסף פריינטי, אתם תקבלו ייעוץ והכוונה משפטיים לפני החקירה, במהלכה ועד תום ההליכים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר.

עבירת הריגה – חקירה ומשפט
פעמים רבות, עבירת הריגה קשורה גם לעבירות שוחד, וכן תקיפה ואיומים שיכולים להתדרדר במהרה למצב בלתי אפשרי. אנשים רבים מתנהגים שלא כהרגלם במצבים כאלו ויכולים למצוא את עצמם מזיקים לאדם אחר בלא כוונה תחילה, מה שגורם להשתלשלות עניינים קשה במיוחד, שיכולה להיגמר במשפט על רצח. עו"ד לוי יוסף פריינטי יעניק לכם שירות משפטי מהמעלה הראשונה וידאג לכך שייעשה עמכם צדק ושלא תצטרכו להיענש על לא עוול בכפיכם. השירות ניתן לכל אדם הזקוק לכך, מכל קצוות הארץ ועל הצד הטוב ביותר.

בין אם מדובר בעבירות שוחד ובין אם מדובר בעבירות תקיפה ואיומים שהובילו למצב זה, אחד הדברים החשובים ביותר הוא ייצוג משפטי הולם שיכול לשנות את ההבדל בין מאסר עולם ובין ריצוי עונש קצר. חיים של אנשים רבים מונחים על הכף במשפטים פליליים, כאשר הייצוג שלהם הוא זה שחורץ את גורלם. עם משרד עו''ד לוי יוסף פריינטי, הנותן שירות ייחודי למגזר היהודי וגם למגזר הערבי, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיהיה מישהו לצדכם ברגעי המשפט הקשים, שידריך אתכם לכל הדרך ויביא אתכם לתוצאה הרצויה וההוגנת ביותר עבורכם.
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד