לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 עבירות תקיפה

 
רבים הם האנשים אשר הואשמו או נחקרו בכל מה שקשור לביצוע עבירות תקיפה. עבירות תקיפה הינן רחבות ורבות מאוד, ולכן פעמים רבות גם בניסיון להגנה על אדם אחר או בהפעלת כוח שלא נראתה לכם בזמנו כמו תקיפה משמעותית, אתם עלולים למצוא את עצמכם באישומי תקיפה.

לכן, ראשית – לכל אזרח כדאי להתרחק כמה שיותר מביצוע עבירות של תקיפה ואיומים, ואין זה משנה מה הסיבה (מלבד הגנה עצמית מוכחת כמובן). בכל מקרה, אם אתם מוצאים את עצמכם בבעיה הקשורה לתחום זה, פנו באופן מיידי אל עו"ד עבירות תקיפה על מנת שילווה אתכם לאורך כל התהליך ויסייע לכם להציג את הטיעונים שלכם בצורה הטובה ביותר.

עבירות תקיפה אצל קטינים
גם קטינים (בישראל, בין הגילאים 12 ועד 18 שנים) יכולים להיות חשודים או מואשמים בעבירות תקיפה. לצערנו, בשנים האחרונות רואים עליה משמעותית בביצוע עבירות של תקיפה ואיומים על ידי קטינים. כמובן, עבירות תקיפה אשר מבוצעות על ידי קטינים זוכות להתייחסות שונה לחלוטין מאשר עבירות המבוצעות על ידי מבוגרים.

לרוב, לעומת מבוגרים – בהם נוהגים במדיניות ענישה קשוחה מאוד – כשמדובר בקטינים, המדיניות היא שימת דגש על חינוך ועל ניסיון לשקם את הקטין, במיוחד אם זו העבירה הראשונה שלו. כמובן, עו"ד עבירות תקיפה יוכל לסייע לקטין למצות בצורה הרבה יותר טובה את הזכויות המגיעות לו ולזכות בשיקום הנכון לו ולעתיד שלו.

איך ניתן להקל בעונש על עבירות תקיפה?
הקלה בעונש על עבירות תקיפה תבוצע לרוב בהתאם לאדם עצמו, להתנהגות הקודמת שלו, לסוג התקיפה ולנסיבות שהביאו את האדם לבצע את אותה תקיפה. לכן, בכדי שאדם יזכה בהקלה בעונש על עבירת תקיפה שביצע, עליו להיעזר בשירות של עו"ד תקיפה ואיומים מומחה ובעל ניסיון בתחום, כזה שידע כיצד לאסוף את הראיות בצורה נכונה וטובה ולהציגן בבית המשפט באופן אשר יסייע לאדם לקבל הקלה בחומרת האשמה והענישה בגינה. כל זאת – בהתאם לסוג העבירה אותה ביצע, בהתאם לעבר הפלילי שלו, לסיבות לביצוע התקיפה ולגורמים נוספים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עבירות תקיפה
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד