לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 עבירות רכוש

 
חלק מרכזי מבין העבירות בשדה המשחק הפלילי הן עבירות רכוש. זוהי הגדרה רחבה מאד, שמאגדת בתוכה שלל עבירות שביניהן מכנה משותף אחד: העונש עליהן עלול להיות חמור בכל קנה מידה. כתוצאה מכך, ברור מדוע אפילו החשד הבסיסי לעבירות מהסוג הזה רצוי שיכניס לתמונה עו"ד פלילי במרכז הארץ, שהסיוע שלו יוכל לשנות את התמונה מן הקצה אל הקצה.

על המורכבות שבעבירות הרכוש
עבירות רכוש מכניסות אותנו לתוך עולם ומלואו, כאשר חלק מהעבירות נוגעות לרכוש שיש לנו עצמנו וחלק לרכוש אחר. בתחום הראשון ניתן להצביע על עבירות שהן, למרבה הצער, נפוצות בכל קנה מידה: עבירות מס הכנסה דוגמת העלמת מס או הלבנת כספים בשיעורים שונים. לצד זה תמצאו עבירות שמתייחסות לרכוש של אדם אחר, כאשר הדוגמאות המובהקות ביותר לכך הן פריצה, גניבה או גרימת נזק בזדון לרכושו של אדם אחר.

לכל אחת מהעבירות הללו יש חוקים משלה, כשכמובן גם הנסיבות הספציפיות של המקרה משחקות כאן תפקיד. הבעיה, כאמור, היא שהעונשים על עבירות רכוש הם הכל חוץ מפשוטים. עבירות מס הכנסה, לדוגמא, עלולות להביא לקנס כספי עצום במקרה הטוב, או אפילו למאסר בן מספר שנים מאחורי סורג ובריח במצבים חמורים יותר. הנטייה של הרשויות ושל בתי המשפט כיום היא להחמיר בענישה של עבירות מהסוג הזה אפילו יותר מאשר בעבר, מה שהופך את התמונה למורכבת אפילו יותר.

הפתרון: פנייה לעורכי דין הבקיאים בתחום
עו"ד פלילי במרכז הוא הכתובת של כל מי שנחשד או נאשם בביצוע עבירות פליליות בכלל, או עבירות רכוש בפרט. עורך הדין יסייע לנקוט קו הגנה מקיף, שמתבונן במאפיינים הספציפיים של המקרה אבל גם בלשון החוקים השונים בישראל, בתקדימים משפטיים שעשויים להיות מרכזיים וכיוצא בזה.

כזה בדיוק הוא משרד עורכי דין לוי יוסף פריינטי, אשר הוקם ב-1998 וממוקם ברחובות. המשרד מספק את מעטפת השירותים הרחבה ביותר בתחום המשפטי הפלילי, לרבות מקרים של עבירות רכוש, ועושה זאת במקצועיות גבוהה במיוחד. במהלך השנים הוא רשם אינספור הצלחות, עם תיקים "אבודים" שהסתיימו בסגירתם, במחיקת כתב האישום או לחלופין בהסדר טיעון הוגן עבור הלקוחות שלו.
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד