לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 עבירות סמים

 
בשנים האחרונות, עם המצב הכלכלי אשר הולך ומחמיר מיום ליום, רבים מחפשים אפשרות להכניס כסף קל ומהיר. יש אנשים שחייבים למצוא דרך להיפטר מחובות קשים, ובסופו של דבר – רבים מהם מוצאים את עצמם מסובכים בבעיות של עבירות סמים.
בתחום של עבירות סמים ניתן למצוא שני סוגים של אנשים:
1.    עבריינים מוכרים אשר משמשים כסוחרי סמים גדולים וכבר מוכרים למשטרה ממגוון רחב של עבירות קודמות, רבים מהם
       כבר ישבו בכלא בעבר.
2.    אנשים אשר נחשבים לנורמטיביים לחלוטין ואין להם כל עבר פלילי, אך בשל סיבות שונות, חלק באשמתם וחלק לא, מצאו
      את עצמם באשמה הקשורה לסמים. ישנם מקרים בהם מדובר באנשים שכלל לא ידעו שהם עומדים להסתבך בעבירה מסוג זה ולרובם אין כל מושג במה בכלל מאשימים אותם.

בכל מקרה, בין אם מדובר בעבריינים מוכרים, ובין אם מדובר באנשים ללא עבר פלילי – עורכי דין עבירות סמים מוכרחים להיות מעורבים בתיק באופן מיידי בכדי לסייע לאדם בצורה הטובה ביותר שניתן, בהתאם לסיטואציה בה הוא מעורב.

מדוע חשוב לפנות לעורך דין מוקדם ככל האפשר?
במקרים רבים, במיוחד של אנשים תמימים שאינם יודעים במה בדיוק הסתבכו, חוקרי המשטרה בתחום עבירות סמים עשויים להוציא מהם מידע רב בקלות רבה, ואף להוביל אותם למצב בו הם מפלילים את עצמם ורק מסבכים את עצמם יותר ויותר.

לכן, כל אדם שנמצא חשוד באחת מבין כל אותן עבירות הסמים, חייב לפנות באופן מיידי אל עורך דין לעבירות סמים, אשר ייצג אותו וילווה אותו בכל שלב, וכך יסייע לו למצות את כל הזכויות המגיעות לו ולהצליח להוציא את האמת לאור בצורה הטובה ביותר.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים עורך דין?
לפני שבוחרים עורך דין לעבירות סמים, חשוב מאוד לבדוק את הניסיון שלו בתחום. בתחום הרגיש הזה, ניסיון רב ועשיר של עורך הדין יכול ליצור את ההבדל בין תיק המסתיים באופן מוצלח עבור הלקוח, לבין תיק אשר מגיע לתוצאות עגומות יותר, תוצאות העתידות לפגוע בכל מהלך חייו של האדם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עבירות סמים
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד