לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 עבירות נשק

 
כשמתבוננים בנזקים הפוטנציאליים להם נשק עלול להביא, מעצם ההגדרה שלו, לא צריכה להפתיע אתכם העובדה שהעונשים על עבירות נשק כיום הם די חמורים. כתוצאה מכך, גם ההמלצה הבאה צריכה להישמע לכם הגיונית, והיא להיעזר בשירותיו של משרד עורכי דין פליליים אם אתם נחשדים, ובטח אם אתם מואשמים בעבירות מהסוג הזה.

על העבירות המרכזיות שמערבות נשק
עבירות נשק הן מונח רחב מאד, כאשר תחת ההגדרה הזו יש מספר עבירות פוטנציאליות. הראשונה בהן היא גם הבסיסית ביותר: רכישת נשק או החזקתו ללא רשות חוקית לעשות זאת, עבירה שהעונש עליה עלול להיות מאסר של שבע שנים. על הובלה או נשיאת נשק ללא היתר העונש עלול להיות חמור אפילו יותר, וכך גם במקרה של ייצור, ייבוא או ייצוא נשק. מקרה חמור נוסף הוא מכירת נשק או מסירת נשק בצורה חוקית אמנם, אבל לאדם שאינו מחזיק באישור לנשיאה של נשק – עבירה שעלולים לקבל עליה 15 שנות מאסר.

כבר מהסקירה הזו אפשר להבין מדוע אפילו החשד הבסיסי ביותר לביצוע עבירות נשק הוא צרה צרורה. החוק בישראל אינו מגלה סלחנות למי שנחשד בעבירה או בשותפות לה, וגם הנסיבות שהביאו אותו לכך אינן רלוונטיות תמיד: מה שרלוונטי לדבר הוא שאותו אדם נתפס מבצע החזקת נשק באופן בלתי חוקי, ולא מדוע הוא עשה זאת. זו הסיבה שחייבים להקפיד על יצירת קו הגנה משפטי מושקע מאד, באמצעות עורך דין שניתן לסמוך על המקצועיות ועל הידע שלו בכל מאת האחוזים.

לא כל עורך דין יוכל לסייע לכם
התחום של עבירות נשק נכנס מבחינה טכנית תחת תחומי הפעילות של משרד עורכי דין פליליים, ולכן הפנייה שלכם צריכה להיות אל משרד מהסוג הזה. חובה לוודא שהמשרד מקצועי בתחום ושהוא מחזיק באחוזי הצלחה גבוהים במקרים מהסוג הזה (מה שאינו מובן מאליו על רקע המורכבות שלו). דבר נוסף שחשוב לוודא הוא שהמשרד זמין לטפל במקרה במלוא ההשקעה ותשומת הלב.

החדשות הטובות הן שמשרד עורכי דין לוי יוסף פריינטי, לו ניסיון של כמעט שני עשורים בתחום, עונה על ההגדרה הזו, והרבה יותר מכך. פנייה אליו היא הצעד הטוב ביותר שיוכל לבצע מי שנחשד או מואשם בעבירות נשק.
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד