לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 עבירות נוער

 
עבירות נוער משמעותן התנהגות עבריינית המבוצעת על ידי אדם המוגדר על פי החוק בתור קטין. ההבדל בין עבירות אלו לבין עבירות המבוצעות בגילאים מבוגרים יותר, הינו היחס של החוק למבצע העבירה והעונשים המתאימים על פי הגיל שלו – עונשים שיהיו שונים בתכלית בין קטינים לבין מבוגרים.

עבירות נוער הינן עבירות שבוצעו על ידי אדם בגיל מסוים על פי ההגדרה בחוק בישראל. כיום, עבירות נוער הינן עבירות שבוצעו על צעיר שגילו הינו פחות מ- 18 שנים. בנוסף, ישנו גיל אחריות פלילית מינימלי, גיל שבעבר עמד בישראל על גיל 9, אך כיום בישראל גיל האחריות הפלילית המינימלי הינו 12 שנים.

גישה חינוכית - שיקומית
בישראל, היחס כלפי עבירות נוער מתאפיין בגישה חינוכית-שיקומית, גישה שהמטרה שלה היא לנסות לשקם את העבריין הצעיר, לחנך אותו בצורה טובה יותר ולהוציא אותו מתוך מעגל הפשיעה לפני שהוא הופך לבוגר. לכן, כשמדובר בתחום עבירות נוער, חשוב מאוד לפנות כבר מהרגע הראשון על עורך דין עבירות נוער, על מנת שילווה את הקטין, ידאג למיצוי מלא של כל הזכויות המגיעות לו ויוביל את כל המשפט.

כל זאת, תוך פעולה בגישה שמטרתה היא לסייע לקטין שביצע את העבירה ולנסות ללמד אותו מתוך המשפט על אחריות פלילית ועל החשיבות של מעשיו, כמו גם על ההשלכות העתידיות הקשות שיכולות להיות אם יבצע אותם שוב.

לכן חשוב מאוד לפנות אל משרד עורכי דין עבירות נוער בעל ניסיון עשיר מאוד בתחום, כזה שדרכו תוכלו לקבל את מה שנכון עבור הקטין על הצד הטוב ביותר.

ליווי קטין בשעת חקירה
על פי החוק, למשטרה אסור בשום פנים ואופן לחקור קטין ללא נוכחות של ההורים שלו בשעת החקירה. יחד עם זאת, גם ההורים לא תמיד יודעים מה הזכויות המגיעות לילד וכיצד לשמור על גבולות נכונים בשעת החקירה. לכן, בכדי להגן על הקטין, ובעיקר בכדי למנוע ממנו להפליל את עצמו – חשוב מאוד לפנות אל עורך דין עבירות נוער במהירות ולדאוג לכך שהוא זה שיהיה נוכח בזמן החקירה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עבירות נוער
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד