לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 עבירות מיסוי

 
עבירות מיסוי, בין אם הן מבוצעות על ידי אדם פרטי, ובין אם על ידי עסק, הינן עבירות חמורות אשר בגינן האדם עלול להסתבך בצורה יוצאת מן הכלל ולעמוד בפני אישומים חמורים, שיפגעו בעתיד הכלכלי שלו, של בני משפחתו ושל השותפים העסקיים שלו. לכן, אדם העומד בפני חקירה על עבירות מיסוי, חשדות או אפילו אישומים של ממש בתחום זה, חייב למצוא עורך דין מומחה בתחום עבירות הון ומיסוי אשר יבחן היטב את התיק ויסייע לאדם להגיע להסדר הטוב ביותר עבורו בהתאם לנסיבות.

כמובן, החלופה העדיפה הטובה ביותר היא לא להכניס את עצמכם לביצוע עבירות מיסוי מלכתחילה, ולעבוד באופן צמוד עם רואה חשבון אמין, שתפקידו לדאוג לכך שלא יבוצעו על ידיכם עבירות מס הכנסה ושלא יהיה שום סיכוי שתסתבכו בעבירות מהסוג הזה.

עבירות שבוצעו על ידי עסק
רוב עבירות הון ומיסוי המתרחשות בישראל מבוצעות על ידי עסקים שונים. עסקים רבים, גם גדולים, אך בעיקר קטנים, אינם מצליחים לעמוד בדרישות המיסוי הגבוהות, ולכן עושים הכל בכדי להתחמק מכמה שיותר תשלומים. כך קורה, שבדרך להתחמקות הזו הם מבצעים עבירות שיכולות לעלות להם ביוקר רב מאוחר יותר.

עסקים המבצעים עבירות מס הכנסה אינם רק מסתכנים בסגירה ובפשיטת רגל, אלא גם יכולים להעמיד את הבעלים שלהם בפני אישומים חמורים, מאסר ממושך ועונשים נוספים אשר ישפיעו על עתידו הכלכלי בצורה משמעותית, מעתה ועד עולם.

עבירות מס שבוצעו על ידי אדם פרטי
אמנם בישראל רואים פחות עבירות מס של אנשים פרטיים, אך העבירות הללו עדיין קיימות. עבירות מיסוי של אנשים פרטיים יכולות לכלול אי דיווח על הכנסות, עבודה "בשחור" תוך קבלת משכורת במזומן וללא תלוש וכדומה.

לכן, כל אדם פרטי חייב לדווח על כל הכנסה שלו, ואין זה משנה מאיזה מקור היא מגיעה. בנוסף, כדאי גם לאדם פרטי להתייעץ לפחות פעם-פעמיים בשנה עם רואה חשבון, על מנת שזה יבחן את ההכנסות שלו ואת התיקים שלו ברשויות המס השונות, ויוודא שהכל רשום בצורה נכונה ועל פי החוק.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עבירות מיסוי
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד