לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 עבירות מין

 
עבירות מין הן עבירות הנכללות ברשימה של עבירות פליליות שונות, כאשר בתוך הרשימה הזו ניתן למצוא את הסעיפים הבאים:
●    אינוס בניגוד לסעיף 345 של חוק העונשין
●    בעילה אסורה בהסכמה בניגוד לסעיף 346 של חוק העונשין
●    מעשה סדום בניגוד לסעיף 347 של חוק העונשין
●    יחסי מין בין מטפל נפשי למטופל בניגוד לסעיף 347א של חוק העונשין
●    מעשה מגונה בניגוד לסעיף 348 של חוק העונשין
●    מעשה מגונה בפומבי בניגוד לסעיף 349 של חוק העונשין
●    עבירות מין במשפחה ובידי אחראי על חסר ישע בניגוד לסעיף 351 של חוק העונשין

עבירות מין הינן עבירות חמורות מאוד, אשר מעבר לעונש המאסר, עלולות להוביל את האדם לעמידה מול אות קלון שילווה אותו למשך כל ימי חייו. הדבר עשוי להיות חמור מאוד עבור אנשים אשר מואשמים בעבירות אלו על לא עוול בכפם. לכן, כל אדם העומד בפני אישום באחת מבין אותן עבירות מין (או יותר), חייב לבדוק היטב כמה עורכי דין עבירות מין שונים ולבחור מתוכם עו"ד עבירות מין מקצועי ומנוסה שייצג אותו בצורה הטובה ביותר.

איסוף ראיות בעבירות מין
בתחום עבירות מין, שלב איסוף הראיות הינו אחד השלבים החשובים ביותר, בייחוד לאור העובדה שברוב המקרים הראיות הללו מבוססות על DNA ועל חומרים דומים, אשר מתכלים עם הזמן.

לכן, חשוב לפנות מיד אל עו"ד עבירות מין ולתת לו כל מידע, אפילו הקטן ביותר, בכדי שיוכל לבצע את איסוף הראיות בצורה טובה ולמצוא כל ראיה שתוכל לסייע ללקוח בהמשך. זאת גם הסיבה בעטיה חשוב מאוד לבחור משרד עורכי דין עבירות מין אשר לו מחלקת חקירות מקצועית ואיכותית – כזו שתוכל לאתר כל ראיה נדרשת על הצד הטוב ביותר.

אישום שווא בעבירות מין
לצערנו, בשנים האחרונות ניתן לראות עליה די משמעותית בתלונות שווא על עבירות מין, בעיקר של נשים כלפי גברים. גברים רבים מוצאים את עצמם תחת אישומי שווא בעבירות מין שלא ביצעו, ועלולים להסתבך במצב לא נעים כלל, שישפיע על התא המשפחתי שלהם ועל העתיד שלהם בצורה משמעותית מאוד. עבור אותם אנשים, פניה מיידית אל עורך דין הינה קריטית במיוחד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עבירות מין
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד