לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 עבירות הונאה

 
עבירות הונאה הינן עברות חמורות מאוד, אשר רשויות החוק פועלות רבות בכדי למגר אותן ובכדי להעניש את האשמים בהן במלא חומרת הדין. עבירות הונאה יכולות להתבצע גם במגזר העסקי (שם לרוב מדובר בהונאות כלכליות), אך גם במגזר הפרטי.

ניתן למצוא אנשים נורמטיביים לחלוטין אשר נפלו להונאה קשה שהותירה אותם חסרי כל, או מהצד השני - אנשים נורמטיביים ללא עבר פלילי אשר ביצעו הונאה, גם אם היא קטנה ונראית כחסרת חשיבות (כמו לדוגמא, זיוף של תעודת זהות על ידי קטין בכדי להיכנס למועדון לילה, מתמחה בתחום מסוים המציג את עצמו כבעל רישיון לעסוק באותו תחום, ועוד).

כיצד פוסק בית המשפט בעבירות הונאה?
כשמדובר בתחום עבירות הונאה, בית המשפט בוחן שלושה גורמים עיקריים בזמן שהוא מחליט על גזר הדין:
1.    המבצע של ההונאה
2.    הנפגע מאותה הונאה
3.   נסיבות המקרה -
זהו הגורם שיכול להכריע בהחלטה על גזר הדין, ולסייע לבית המשפט לקבוע האם להקל על האדם או שמא להחמיר איתו. בשל כך, חשוב שכל אדם החשוד בביצוע עבירות הונאה יפנה אל משרד עורכי דין עבירות הונאה במהירות האפשרית וידאג לכך שימונה לו עורך דין עבירות הונאה שילווה אותו לאורך כל התהליך וידאג לכך שהוא יקבל את העונש המינימלי ביותר שניתן. כל זאת יתבצע תוך התחשבות בגורמים שצוינו מעלה ובנסיבות האישיות שלו.

איסוף ראיות בעבירות הונאה
חשוב מאוד שאדם חשוד בעבירות הונאה יפנה במהירות רבה אל משרד עורכי דין עבירות הונאה אשר לו מחלקת חקירות מיוחדת ומקצועית. מחלקה שכזו יכולה לבצע איסוף ראיות בצורה טובה יותר מהמשטרה ומהפרקליטות ולמצוא ראיות שיסייעו להקלה בעונשו של החשוד ובהתחשבות בית המשפט בו. 

לכן גם חשוב לבחור עורך דין עבירות הונאה בעל ניסיון ולשתף איתו פעולה באופן מלא – שיתוף פעולה אשר יסייע לו למצוא את אותן ראיות בצורה הרבה יותר טובה ויעזור לו לייצג את החשוד באופן הרבה יותר יעיל עד לסיום ההליך המשפטי על הצד הטוב ביותר עבור הצד החשוד בביצוע אותה הונאה, בין אם מדובר בגורם עסקי או פרטי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עבירות הונאה
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד