לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 מחיקת עבר פלילי

 
עבר פלילי מהווה כתם של ממש וגם פוגע באדם שמחזיק בו בלא מעט דרכים, כמו בסיכויים שלו להתקבל לעבודה או להתמודד להיות נבחר ציבור בתחום מקומי או ארצי. מה שרבים אינם יודעים הוא שעבירות פליליות ממש אינן חייבות להיות "אות קין" לכל החיים. מחיקת עבר פלילי היא חלק מרכזי בסל השירותים של משרד עו"ד פלילי הפועל בשדה המשחק הרלוונטי, והיא יכולה להתבצע בנסיבות שונות.

אז מתי ניתן למחוק עבר פלילי?
מחיקת עבר פלילי אפשרית במצבים שונים, שאנשי משרד עו"ד פלילי יודעים לזהות ולאור כך גם להמליץ על סיוע ללקוחותיהם. האפשרות העיקרית היא לפתוח דף חלק על רקע התיישנות של עבירות קודמות. לכל אחת מההרשעות המרכיבות את הדין הפלילי כיום יש תקופת התיישנות, וחשוב עוד יותר – תקופת הרשעה. בדרך כלל, התקופה עומדת על עשר שנים, למעט עבירות חמורות שעליהן ההתיישנות אינה חלה. על כל פנים, בתום המחיקה לא ניתן יהיה לקבל מידע על עצם העבר הפלילי של אותו האדם, למעט אולי גורמים ספציפיים דוגמת צה”ל או משטרת ישראל.

יחד עם זאת, חשוב לציין כי במקרה של מחיקת עבר פלילי יש מספר חריגים, שמאפשרים למחוק את העבירה גם לאחר תקופות קצרות יותר. כך, למשל, עבירות שבוצעו על ידי קטינים עד גיל 14 יכולות להימחק תוך חמש שנים בלבד, מרגע מתן פסק הדין. דוגמא נוספת היא הליכים משפטיים אשר ההכרעה בהם הייתה אי הרשעה, אלא הטלה של עונש שירות עבור הציבור בישראל והתחייבות לא לבצע את העבירה בעתיד. עורך דין פלילי בת"'א יוכל לבחון את המקרה מ-א' ועד ת', ולראות האם ניתן למחוק את הרישום הפלילי בצורה מקוצרת שהיא, כמובן, האינטרס הברור של מרשו.

הסיוע המתבקש: עורכי דין
מחיקת עבר פלילי היא יותר מאשר פעולה טכנית, כאשר למרות ההגדרות הברורות יחסית שהובאו מעלה יש לא מעט מכשולים עיקריים. ייתכן מצב בו הגורמים הרלוונטיים לא ישושו לבטל את הרישום, לדוגמא עקב מספר גדול של רישומים של המבקש, הרצון הספציפי של גורמים שונים בשמירת פרטי הרישום ועוד. זו הסיבה שמסבירה מדוע עורך דין פלילי בת"א מהשורה הראשונה, דוגמת משרד עורכי דין לוי יוסף פריינטי, יכול להפוך את התהליך לקצר ולמוצלח פי כמה.
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד