לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 החזקת סמים

 
הנושא של החזקת סמים, קלים או קשים, נמצא בכותרות לא מעט פעמים בשנים האחרונות. במצב הדברים הנוכחי, התמונה ברורה: החזקה של סמים היא עבירה פלילית חמורה, אשר העונשים עליה כתוצאה מכך עלולים להיות כבדים בכל קנה מידה. זו בדיוק הסיבה שמסבירה מדוע מי שנחשד או נאשם בעבירה הזו צריך לפנות בהקדם האפשרי לקבל סיוע משפטי מקיף של עורך דין סמים.

על עבירות הסמים הנפוצות
כל עוד עישון או החזקת סמים קלים בישראל אינו הופך לחוקי, ברור כי מי שעושה את זה מסתכן בעונשים כבדים. החוק הנוכחי בישראל קובע כי אסור להחזיק או להשתמש בסמים דוגמת מריחואנה (גראס או חשיש), אקסטזי, קוקאין, מורפין, מתאדון ועוד. כמו כן, אסור לאדם פרטי לעסוק בגידול, בייצור, בשיווק או בהפצה של סמים מהסוג הזה, כמובן. המדיניות הנוכחית של משטרת ישראל ושל גורמי השיפוט בישראל ביחס לתחום היא אפס סובלנות, שבאה לידי ביטוי באכיפה מחמירה ובעונשים כבדים המוטלים על מי שנתפס בקלקלתו.

מרגע שעולה חשד של החזקת סמים אצל אדם מסוים, עלולים חוקרי המשטרה להציב מלכודות שונות נגדו: להוציא מידע, להפליל אותו וכן הלאה. זו הסיבה שמסבירה מדוע עורך דין לעבירות סמים חייב להיכנס לתמונה כבר עם החשדות הראשוניים. הסיוע שלו ניתן גם בהמשך הדרך, למשל בכל הנוגע לחקירת החשודים או לייצוג המשפטי של הנאשמים בבית המשפט.

בכל זאת: יש הרבה דברים שניתן לעשות
בכל אחד מהמקרים שהוזכרו מעלה, עורך דין סמים עשוי לשנות את התמונה מן הקצה אל הקצה. הוא עשוי להוכיח שלא נעשתה כאן עבירת סמים כלל, דוגמת החזקת סמים, עד לסגירת התיק. בנוסף לכך, באפשרות עורך הדין לקיים הסדרי טיעון או פשרות עבור אלה הנאשמים בביצוע העבירה, מה שמן הסתם מקל עליהם.

משרד עורכי דין לוי יוסף פריינטין הוא הכתובת האידיאלית באזור המרכז למחפשים אחר עורך דין לעבירות סמים. הוא פועל מאז 1998 וסייע במהלך השנים להרבה מאד חשודים ונאשמים בביצוע עבירות פליליות, עם סיוע מקיף לכל אורך הדרך ועם אחוזי הצלחה גבוהים בסופה.
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד