לפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר בכל עת
072-33-80-221
או מלאו פרטיכם
 
חקירות במשטרה  
 
עבירות הונאה  
 
עבירות נוער  
 
עבירות מין  
 
עבירות המתה  
 
עבירות סמים  
 
עבירות תקיפה  
 
משרד עורך דין פלילי  
 
עבירת הריגה  
 
שחרור ממעצר  
 
עורך דין לעבירות מין  
 
עסקאות טיעון  
 
עורכי דין עבירות סמים  

 ביטול כתב אישום

 
הרגע בו מגישים נגדכם כתב אישום בגין עבירה פלילית זו או אחרת אינו יכול להיות פשוט. הנקודה החשובה היא שגם הגשה של כתב אישום אינה סוף פסוק, כאשר יש עדיין הרבה מאד דברים שניתן לעשות. הדרך שלכם להגשמת המשימה של ביטול כתב אישום מתחילה בהגעה אל משרד עורכי דין פליליים במרכז, ורצוי שיהיה כזה שהמקצועיות שלו אינה מוטלת בספק. איך משרד לוי יוסף פריינטי קשור לכך? על כך – במאמר שלפניכם.

כל הסיבות לפנות לעורך דין
ביטול כתבי אישום, יש להגדיר כבר בנקודת ההתחלה, איננו הליך פשוט. הסיבה העיקרית היא שבתחום דוגמת זה הפלילי, כתבי אישום מוגשים לרוב לאחר שיש הרבה יותר מאשר יסוד סביר להניח שאדם ביצע עבירה כלשהי. בהרבה מקרים יש גם ראיות או עדויות כנגד אותו האדם, שמסבכות את התמונה – אבל ממש אינן חותמות עליה לחלוטין את הגולל. ביטול כתב אישום הוא אפשרי בהחלט, אם רק יודעים מה לעשות ובעיקר אל מי לפנות.

ביטול כתב אישום יכול להתבצע על סמך לא מעט גורמים. יכולות להיות אלה ראיות או עדויות חדשות שאנשי משרד עורכי דין פליליים במרכז מסייעים לאסוף, התבוננות בתקדימים משפטיים חשובים בהם בוטל כתב אישום בנסיבות דומות, גילוי כשלים כלשהם בתהליך הפלילי או המשפטי – והרשימה עוד ארוכה. מכאן נובע בהכרח שהיכרות מקיפה עם התחום היא חובה של ממש, כמו גם ירידה לפרטים הקטנים ביותר של כל מקרה ומקרה. רק עורכי דין מהשורה הראשונה יוכלו לספק את זה, כשחשוב כמובן לוודא שהתחום הפלילי הוא העיקרי או אפילו היחידי בתמונת השירותים המשפטיים שהם מספקים.

המקצועיות של משרד לוי יוסף פריינטי
משרד עורכי דין לוי יוסף פריינטי הוא המשרד אליו מומלץ לכם לפנות לצורך ביטול כתב אישום. המשרד פועל מאז שנת 1998, ובכמעט עשרים שנה של פעילות שחלפו מאז, סייע בהצלחה רבה בהגשמת המשימה של ביטול כתבי אישום בנסיבות שונות, לרבות של מקרים שנראו אבודים מנקודת המבט של החשוד או הנאשם. המשרד מקפיד על זמינות מלאה עבור הלקוחות שלו, כשהסיוע הניתן בסופו של יום הוא ברמה מקצועית ללא פשרות.
 
לוי יוסף פריינטי - משרד עורכי דין | סניף ראשי: רחוב בנימין 37 רחובות | סניף משני: דיזנגוף 99 תל אביב | 072-33-80-221 | 
חקירות במשטרה    עבירות הונאה    עבירות נוער    עבירות מין    עבירות המתה    עבירות סמים    עבירות תקיפה    משרד עורך דין פלילי    עבירת הריגה    שחרור ממעצר    עורך דין לעבירות מין    עסקאות טיעון    עורכי דין עבירות סמים   
עורך דין הטרדה מינית    עבירות נשק    עורך דין הלבנת הון    עו"ד פלילי בת"א    ביטול כתב אישום    עבירות רכוש    מחיקת עבר פלילי    החזקת סמים    עו"ד פלילי תל אביב    עבירות שוחד